Rezervační formulář

Vybrali jste si účast na 3 simulacích „AHOJ PŘIJÍMAČKY! – S přípravou vás zvládnu!“. Prosíme Vás o laskavé vyplnění následujícího rezervačního formuláře. Co a jak v rezervačním formuláři (RF) vyplnit?

První část RF je osobní. Do položky „e-mail:“ nám prosím sdělte e-mailovou adresu pro komunikaci a zpětnou vazbu.

Způsob platby:

Předplatné lze hradit bankovním převodem. Po odeslání RF od nás do jednoho pracovního dne mailem obdržíte platební instrukce. Pokud je doba mezi odesláním RF a prvním Vámi vybraným termínem kratší než 4 pracovní dny, kontaktujte nás prosím telefonicky a domluvíme se na platbě osobně.

Po připsání úhrady na náš bankovní účet Vám odešleme potvrzení o přijetí platby (fakturu).

Výběr termínu:

Zde si můžete vybrat z celé řady termínů a lokalit. V nabídce naleznete 19 kol simulací a v každém kole je možné si vybrat jeden termín z nabízených sobotních či nedělních lokalit. Zaklikněte 3 termíny, kdy a kde se chcete simulace přijímaček zúčastnit. Po odeslání RF od nás do jednoho pracovního dne obdržíte mailem kromě platebních instrukcí také potvrzení o dočasné rezervaci termínů. Vámi vybrané termíny pro Vás budeme dočasně rezervovat. Během dočasné rezervace, jejíž délka bude vždy uvedená v zaslaném
e-mailu, očekáváme úhradu Vašeho balíčku simulací. Po připsání úhrady na náš bankovní účet Vám odešleme kromě faktury také finální potvrzení rezervace termínů.

Nemohu se rezervovaného termínu simulace zúčastnit?

Výběr termínů lze v budoucnu po domluvě a bez jakýchkoliv poplatků měnit. Důležité je nás o Vašem záměru změnit si termín informovat. V případě volné kapacity v nově vybraném termínu budete přeregistrováni a dojde Vám potvrzující mail s termínem Vaší nové rezervace.
Další možností je zaslání testových zadání a záznamových archů na Váš e-mail. Materiály se zasílají v pátek před konkrétním kolem (víkendem). Deváťák si testy následně vypracuje dle svých časových možností. Vyplněné záznamové archy lze naskenovat a zaslat k ohodnocení a obodování. Následuje již standardní zpětná vazba.

Formulář pro 3 kola

1. kolo

2. Kolo

3. Kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

6 + 10 =