Rezervační formulář

Co a jak v rezervačním formuláři (RF) vyplnit?
První část RF je osobní. Do položky „e-mail:“ nám prosím sdělte e-mailovou adresu pro komunikaci.
Způsob platby:
Máte možnost si vybrat mezi platbou bankovním převodem a platbou v hotovosti na místě konání Nalejvárny.

V případě výběru platby bankovním převodem od nás do jednoho pracovního dne od odeslání RF e-mailem obdržíte platební instrukce. Pokud je doba mezi odesláním RF a Vámi vybraným termínem kratší než 4 pracovní dny, kontaktujte nás prosím telefonicky a domluvíme se na platbě osobně. Po připsání úhrady na náš bankovní účet Vám odešleme potvrzení o přijetí platby (fakturu).

V případě platby v hotovosti na místě v den konání Nalejvárny se k ceně Nalejvárny připočítává ještě 20,- Kč administrativní poplatek.
V hotovosti se tedy v den Nalejvárny vybírá od držitelů Klubu AHOJ 260,- Kč a od ostatních 300,- Kč.

Výběr termínu:
V RF si můžete vybrat jednu či více Nalejváren, o které máte zájem. Zaklikněte čtvereček před termínem a tématem Nalejvárny, o kterou máte zájem. Po odeslání RF od nás do jednoho pracovního dne obdržíte e-mailem kromě platebních instrukcí také potvrzení o dočasné rezervaci termínů Nalejváren.  Po připsání úhrady na náš bankovní účet Vám odešleme kromě faktury také finální potvrzení rezervace termínů Nalejváren.
Nemohu se rezervovaného termínu simulace zúčastnit?
Pokud se nemůžete zúčastnit rezervované Nalejvárny, tak Vám vrátíme 75 % ceny Nalejvárny, pokud se omluvíte do 48 hodin před začátkem Nalejvárny. Pokud se omluvíte později, nebo se neomluvíte vůbec, tak Vám bohužel peníze nebudeme moct vrátit z důvodu, že jsme pro Vás drželi místo v omezené kapacitě.

Formulář pro matematickou Nalejvárnu

Výběr termínu:

8 + 4 =